Підписатися на новини

Видео презентация

Новини
  /   Прес-Центр  /   Новини

19.06.2019Генеральний директор DCH Steel Віталій Баш очолить також ДМЗ

Група DCH Олександра Ярославського замінить керівника Дніпровського металургійного заводу (ДМЗ): генеральним директором підприємства стане Віталій Баш, який зараз очолює рудник «Суха Балка» та керівну компанію гірничо-металургійного дивізіону Групи DCH Steel.

Керівництво DCH дякує Геннадію Бергеману, що раніше посідав пост гендиректора ДМЗ, за успішну адаптацію заводу до системи корпоративних стандартів DCH. Після придбання підприємства Групою DCН це завдання було поставлено перед ним наглядовою радою ПрАТ «ДМЗ» 13 квітня 2018 р. під час підтвердження його управлінських повноважень на перехідний період. https://delo.ua/business/kompanija-jaroslavskogo-perenaznachila-gendirektora-dmz-do-konca-341467/

Віталій Баш розпочне виконувати обов'язки генерального директора Дніпровського металургійного заводу 19 червня 2019 р.

Рішення керівництва DCH про суміщення Башем позицій керівника DCH Steel, ДМЗ і «Сухої Балки» обумовлене потребою забезпечити злагоджену роботу всіх ланок цієї бізнес-системи. Зараз економічне зростання уповільнюється в глобальному масштабі, що для високоглобалізованої металургійної галузі закономірно означає необхідність впровадження нових підходів до організації виробництва. Отже, про інтеграцію в єдиний виробничий ланцюжок усіх технологічних операцій і процесів від видобутку руди до виплавки металу з метою оптимізації витрат і підвищення показників економічної та фінансової ефективності. Віталій Баш як генеральний директор DCH Steel, ДМЗ і «Сухої Балки» має, насамперед, вирішити завдання вертикальної інтеграції підприємств гірничо-металургійного дивізіону.

Крім того, DCH Investment Management (керівна компанія Групи) і DCH Steel працюють над програмою комплексної та глибинної модернізації добувного і сталеплавильного бізнесу, за реалізацію якої відповідатиме DСН Steel. Нагадаємо, що раніше Група DCH заявила про намір протягом 5 років вкласти приблизно $ 150–300 млн у розвиток техніко-технологічної бази ДМЗ і «Сухої Балки».

 

Повернутися до списку